head cim

 

head has

Két hónapja hólyaghurutom volt és az orvos Ciprinelt írt fel.
Azóta a hasamban különböző érzéseket tapasztalok.Mindig máshol érzek valamit(izomláz szerüség)
Probiotikumot kezdtem szedni 2 hétig, utána 2 hete duspatalint szedek.Elmentem egy gasztroenterológushoz aki azt mondta, hogy szedjek controlocot januárig és akkor megvizsgálja a gyomromat. Két éve voltam vizsgálaton és nyombélfekélyt állapított meg , mely megszűnt a helycobacter eltávolítása után.
Most voltam laborvizsgálaton, mely az orvos szerint jó!
Várom megtisztelő válaszát! Szívesen el mennék egy vizsgálatra is.

Üdvözlettel:Laci

 

Kedves Laci!

Nem egészen pontosan írta le, hogy "milyen érzéseket tapasztal a hasában". Puffadás, itt-ott szúró érzés jelentkezik?
Ha a gyomorfekélye újult volna ki, akkor gyomorszájnál, mellkasban, esetleg hátha kisugárzóan jelentkezne a hasító érzés.
Lehetséges, hogy a húgyúti fertőzésére szedett antibiotikum (Ciprinol) olyan mértékben megváltoztatta a bélflóráját, hogy amiatt puffadást, hasi feszülést, esetenként hasmenést tapasztalhat.
Javaslom, hogy tartson még egy 3-4 hetes pre- és probiotikumkúrát. A gyógyszertárban vény nélkül kaphat pre- és probiotikus készítményt. Ha azt követően sem rendeződnek a panaszai, forduljon orvosához!

Jobbulást kívánok Önnek!

Üdvözlettel:
Dr. Budai Marianna